Warszawa
Zatrzymany za kradzież z włamaniem do pojazdu i zdemolowanie trzech innych

Pijany 25–letni Damian S. butelkami po alkoholu wybił kilka szyb w zaparkowanych pojazdach, a do jednego z nich włamał się dokonując kradzieży pieniędzy w kwocie 500 złotych. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych z Białołęki, którzy błyskawicznie zjawili się na miejscu zdarzenia. Zatrzymany za kradzież z włamaniem do seata oraz zniszczenie mienia na kwotę sięgającą 3,2 tys. złotych powiedział, że zrobił to, ponieważ pokłócił się z dziewczyną. Teraz wandalowi może grozić do 10 lat więzienia.

Reklama

Przed godziną 15.00 operator stołecznego stanowiska kierowania wysłał załogę patrolową z Białołęki na ul. Sąsiedzką, gdzie młody mężczyzna demolował zaparkowane pojazdy. Na miejscu mundurowi ujawnili cztery zniszczone samochody. Seat, skoda, toyota i citroen miały wybite boczne szyby a wokół nich leżały potłuczone butelki po alkoholu. W niedalekiej odległości od miejsca zdarzenia patrolowcy zatrzymali podejrzanego o wandalizm mężczyznę. Okazał się nim 25-letni Damian S. Mężczyzna miał promil alkoholu we krwi. Policjanci bardzo szybko dotarli do właścicieli zniszczonych pojazdów i przyjęli od nich zawiadomienie.

Na miejsce przybyła grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła ślady i dokonała oględzin zniszczonych pojazdów. Damian S. swoim zachowaniem spowodował straty sięgające 3200 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w północnopraskim areszcie. Śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem do pojazdu oraz zniszczenie trzech innych. Podczas przesłuchania 25-latek powiedział, że wpadł w furię, ponieważ zdenerwowała go dziewczyna.

Teraz Damianowi S. grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Reklama______________________________________________________________

Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
__________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl