Pruszków
Złodzieje zatrzymani na gorącym uczynku

Policjanci z Komisariatu Policji w Nadarzynie zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy w środku nocy weszli do jednego z domów i usiłowali ukraść różnego rodzaju przedmioty oraz dokumenty właścicielki.

Reklama
W środku nocy, 11 października właścicielka jednego z domów w Nadarzynie usłyszała podejrzane głosy. Udało się jej uciec z domu przez okno i powiadomić policję.
 
Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast udali się pod wskazany adres. W domu zgłaszającej ujawnili dwóch mężczyzn, którzy usiłowali dokonać kradzieży różnych przedmiotów gospodarstwa domowego, a także dokumentów pokrzywdzonej. Policjantom tłumaczyli, że weszli do domu przez otwarte drzwi, sądząc, że dom jest opuszczony i nikt w nim nie mieszka.
 
38 i 44-latek zostali zatrzymani. Po sprawdzeniu okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Żyrardowie. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży, do którego się przyznali, ale odmówili składania wyjaśnień. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl